Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Pionýr‚ z. s. - 63. pionýrská skupina SOSNA Praha 8

Něco o hře

Něco o hře

Airsoft je bojová hra ve které proti sobě obvykle nastupují dva týmy které se pomocí vzduchových zbraní snaží navzájem vyřadit. Existuje mnoho variant, např. boj o vlajku, dobývání předem obsazených pozic, ochrana eskorty zadrženého nepřítele, zneškodnění bomby atd.

Hra je pod vedením našich zkušených instruktorů zcela bezpečná, důsledně dbáme na dodržování daných pravidel a používání ochranných pomůcek (celo-obličejové masky nebo brýle a oděv pokrývající většinu částí těla). Samotné zbraně pracují na principu stlačeného vzduchu nebo plynu, a vystřelují lehké plastové 6mm projektily dosahující úsťové energie maximálně 1-2 Joule, což v praxi znamená, že zásah do nechráněné části těla způsobí nepříjemné štípnutí, a maximálně drobnou modřinku. Přes oděv je zásah pouze cítit a nezanechá žádné stopy.

 

Pro začátečníky máme na akcích k zapůjčení několik základních zbraní a ochranných masek. Vlastní "lepší" zbraň je samozřejmě výhodou. Střelivo je pro všechny zúčastněné hráče vždy zdarma. Jako vhodné oblečení doporučujeme "maskáče", kterých je v různých shopech a výprodejích k dostání za příznivé ceny dostatek.

Pokud se rozhodnete svému dítku zakoupit vlastní zbraň opět je nabídka ve specializovaných obchodech velmi široká, s cenovým rozpětím od několika stokorun po několik tisíc. S výběrem vhodné zbraně Vám v případě zájmu rádi poradíme, a jsme schopni v některých obchodech zajistit cca 10% slevy.

Jakékoliv další případné dotazy Vám rádi zodpovíme.

 

Kontakt:

Expert na výzbroj a výstroj:     Michal Uhlík

Tel: 728525121

Doporučuje :            Airsoftshop.cz

TOPlist